Gdańsk - Dolina Dwóch Jezior

Dolina Dwóch Jezior to miejsce gwarantujące poczucie relaksu i odprężenia, otoczone terenami zielonymi z licznymi zbiornikami wodnymi, będące również idealnym punktem startowym na wycieczki piesze lub rowerowe po pobliskich terenach Lasów Otomińskich lub Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

II etap
II etap Doliny Dwóch Jezior jest to zespół mieszkalny o niewysokiej, czterokondygnacyjnej zabudowie oraz nowoczesnej architekturze. Całość zlokalizowana jest w Gdańsku-Rębowie nieopodal Trójmiejskiej Obwodnicy w sąsiedztwie Fashion House. Atrakcyjny dla inwestorów teren pod budownictwo mieszkaniowe i usługi, będący otoczeniem osiedla, powoduje, iż Dolina Dwóch Jezior jest elementem jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Gdańsk-Rębowo jest doskonale skomunikowane z Centrum dzięki dostępowi do trasy WZ oraz bliskiemu sąsiedztwu Trójmiejskiej Obwodnicy, dającymi dobre połączenie z najbardziej oddalonymi dzielnicami Trójmiasta.
W sprzedaży oferowany jest ostatni budynek tego kompleksu, w którym znajdują się 1- i 2-pokojowe mieszkania z balkonami, o powierzchniach odpowiednio ok. 33 i 50 m.kw. Przyszli mieszkańcy mogą również nabyć piwnice i indywidualne garaże.

Opis wykończenia:
Standard deweloperski.

Kowale - Osiedle Olimp


Osiedle Olimp położone jest w Kowalach - wsi bezpośrednio graniczącej z Gdańskiem, 7 kilometrów od Centrum. Sąsiedztwo miasta powoduje, iż Olimp harmonijnie łączy walory życia na wsi oraz dostęp do miejskich udogodnień. Niska, kameralna i nowa zabudowa osiedla, idealnie wkomponowuje się w otaczający je krajobraz.

Osiedle Olimp otoczone jest z trzech stron dużymi powierzchniami łąk, doskonałymi do pieszych i rowerowych wycieczek. Bliska obecność przyrody sprawia, iż osiedle jest miejscem, w którym panuje cisza i spokój, tak niezbędna dla zrelaksowania się po całym dniu spędzonym w ulicznym zgiełku.

Obecność miasta na Olimpie objawia się przede wszystkim bardzo dobrą komunikacją. Posiadając samochód, mieszkańcy Kowal w ciągu niespełna 30 minut Trójmiejską Obwodnicą dojadą do najdalej położonych dzielnic nie tylko Gdańska, ale i całego Trójmiasta! Dla tych, którzy nie posiadają własnego auta, dojazd do Centrum również nie jest żadnym problemem. Duża liczba autobusów odjeżdżających z pobliskich przystanków (linie obsługiwane przez: ZTM 155, 255, 256, N4; PKS : 851, 854, 855, 856) sprawia, że czekanie na autobus trwa krótki moment.

Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze, w tym supermarket, fryzjer, kwiaciarnia, pizzeria, solarium, wypożyczalnia DVD, klub osiedlowy, kościół, apteka, przychodnia, bankomat oraz posterunek Policji. W przyszłości ma powstać szkoła. Niedaleko biegnąca Trójmiejska Obwodnica sprawia, iż zakupy w największych centrach handlowych trwają o wiele krócej i są znacznie wygodniejsze.

OTBS oferuje w budynkach nr 645 i 646 położonych na Olimpie mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 38 m2 do 70 m2. W każdym budynku znajduje się 12 mieszkań. Małe wspólnoty mieszkaniowe gwarantują szybkie i skuteczne decyzje właścicieli dotyczące najbliższego ich otoczenia. Każdy budynek mieszkalny wyposażony jest we własną kotłownię, co znacząco redukuje koszty związane z eksploatacją mieszkania.

Opis wykończenia
Standard deweloperski oraz wykończenie pod klucz.


Powieksz

 
© Copyright OTBS